SZKOLENIA

Poznańska firma CHIROMED – Chiropractic Courses Center zajmuje się specjalistycznymi szkoleniami przyszłych terapeutów manualnych w zakresie chiropraktyki i nie tylko. Zadowolenie studentów ze skuteczności zastosowania zdobytej u nas praktycznej wiedzy bierze się z ponad 30 letniego doświadczenia Prywatnej Kliniki Rehabilitacyjno – Chiropraktyczno – Ortopedycznej Kręg-Clinic w niesieniu pomocy pacjentom.

STUDENCIE, ABSOLWENCIE

Czy chcesz:

  • poszerzyć swoją wiedzę z zakresu terapii manualnej?
  • ukierunkować zdobytą wiedzę i zainteresowania?
  • nauczyć się prawidłowej palpacji?
  • zrozumieć istotę stawiania skutecznej diagnozy?
  • poszerzyć wiedzę z zakresu biomechaniki i jej praktycznego wykorzystania w terapii? (biomechanika ruchu człowieka w praktyce)
  • nauczyć się czytać zdjęcia rentgenowskie?

Oprócz tego gwarantujemy zdobycie rzetelnej wiedzy z zakresu terapii manualnej, które będziecie mogli Państwo wykorzystać do praktycznej pracy z pacjentem – od prawidłowej diagnozy, poprzez skuteczną palpację na efektywnym leczeniu kończąc.

Szkolenia odbywać się będą w przestronnych salach wyposażonych w stoły firmy Habys.

Zajęcia organizowane są w małych grupach, żeby każdy miał okazję skonsultowania najmniejszych nawet niepewności.

Uczestnik otrzymuje skrypt na każdym z modułów.

PROWADZĄCY

mgr BARTOSZ POSŁUSZNY D.C.

fizjoterapeuta, dyplomowany chiropraktyk, doktorant AWF w Poznaniu z licznymi kursami w zakresie tkanek miękkich i terapii kręgosłupa, prowadzący zajęcia z zakresu wiedzy bio-medycznej na poznańskich uczelniach oraz kursach instruktorskich.

ASYSTENCI

prof. dr hab. n. med. MARIUSZ POSŁUSZNY D.C.

Dyrektor Kręg-Clinic, członek Rady Naukowej Chiropraktyków Polskich, wykładowca akademicki anatomii człowieka i rehabilitacji ruchowej, rehabilitant, Dyplomowany Chiropraktyk (D.C.) oraz terapeuta manualny.

mgr BARTOSZ POSŁUSZNY D.C.